© 2005-2018, Сергей Орлов
© http://orlov.kharkov.ua
Заборонено копіювання і будь-яке використання фото без згоди Сергія Орлова та спортсменів

Турнир з бодібілдингу «Кубок Харкова-2006» (Харків)
Організатори і ведучі, загальна інформація про турнір

   22 квітня 2006 року в ПК ХЕМЗ відбувся чемпіонат з бодібілдингу, бодіфітнесу і фітнесу «Кубок Харкова-2006». Були представлені 5 вагових категорій з чоловічого бодібілдингу та абсолютна категорія з жіночого бодіфітнесу, що уже традиційно представляє Харківська обласна федерація бодібілдинга та фітнеса (ХОФББФ). Фіналісти й учасники чемпіонату (збірна команда Харкова з 14 чоловік) поїхали на Кубок України-2006 та гідно представили рідне місто, зайнявши 2 загалькомандне місце і завоювали 10 медалей (найбільша кількість медалей за 1-2-3 призові місця).


   Перед початком змагань із вступним вітанням виступили екс-президент ХОФББФ Сергій Орлов (на фото ліворуч) та почесний гість Андрій Стародубцев (на фото ліворуч), Голова Ради національної Федерації Панкратіону України, офіційного партнера ХОФББФ.


   На фото ліворуч — головний суддя змагань і голова суддівської колегії ХОФББФ Наталя Вєтрова, чемпіонка з жіночого бодіфінтесу готуються до суддівства перед початком змагань. Забезпечення об'єктивного і неупередженого суддівства змагань є одним з головних і пріоритетних напрямків діяльності федерації.

   Гостей турніру «Кубок Харкова-2006» очікувало приємне нововведення — вперше в Харкові були проведені змагання з чоловічого бодіфітнесу (класичному бодібілдингу) і чоловічому фітнесу (оцінка атлетичної статури й акробатичної атлетичної довільної програми). На фото внизу — незмінний і винятковий ведучий турнірів федерації.