Kharkov, Ukraine Kharkov, Ukraine Kharkov, Ukraine Kharkov, Ukraine Kharkov, Ukraine

   Шановні пані і добродії!
   Вітаємо Вас на веб-сайті Сергія Орлова

© 2005-2018, С. Орлов
© http://orlov.kharkov.ua
Заборонено копіювання і будь-яке використання фото без згоди Сергія Орлова та спортсменів

English website Русский язык (rus)

Персональний веб-сайт Сергія Орлова

   Дорогі друзі!
   Я — Сергій Орлов, проживаю в Харкові, Україна. Багато років займався бодібілдінгом, був призером і чемпіоном національних, міжнародних, зокрема комерційних турнірів і змагань. З 2005 по липень 2012 року був президентом Харківської обласної федерації бодібілдінгу і фітнеса (ХОФББФ, за версією IFBB).

   На своєму веб-сайті я радий представити Вашій увазі фотографії мої та моїх друзів-спортсменів, присвячені бодібілдінгу, фітнесу і атлетизму. Бодібілдінг — спорт справжніх чоловіків. Бодіфітнес — спорт прекрасних душею і тілом жінок.

   У розділі «мої найкращі фото» представлене моє спортивне портфоліо. На сайті також представлені портфоліо спортсмерів нашої федерації.

   E-mail Сергія Орлова: orlov.sv@my.com
   Веб-сайт: http://orlov.kharkov.ua
   Тел.: +38 093 0555550

Робота федерації

   22-24 жовтня 2010 року в місті Вінниця пройшов чемпіонат України з бодібілдінгу і фітнесу. Всі харківські спортсмени зайняли призові місця. Хоча Чемпіонат України не є командними змаганнями, але за підрахунком кількості балів команда Харкова зайняла III-е місце. Всі харківські спортсмени виражають величезну подяку своєму президентові С.В. Орлову.

   15.10.2010 у ККЗ "Україна" пройшов Чемпіонат Харкова з бодібілдінгу і фитнесу, в проведенні якого багато хто сумнівався. Чемпіонат не тільки пройшов, але й пройшов на вищому рівні. По-перше, сам секретар міської ради народних депутатів Геннадій Кернес привітав спортсменів, по-друге, таких призів, як на цьому чемпіонаті, ще не було в історії Харкова ніколи!!

   30-31 травня 2009 р. в Братиславі (Словаччина) відбувся чемпіонат Європи з бодібілдінгу, бодіфітнесу, фітнесу серед жінок і чоловічому фітнесу (IFBB). До складу Української збірної увійшли харків'яни: Ольга Галан, Сергій Клепчев і Наталія Кузьміна. Жінки фітнес до 163 см, 1 місце - Галан Ольга. Фітнес чоловіка, 3 місце - Клепчев Сергій.

Фотографії Сергій Орлова

Сергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризмСергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризмСергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризм

Сергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризмСергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризмСергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризм

Сергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризмСергій Орлов - бодібілдинг, атлетизм, культуризм

   Я — Сергій Орлов, представляю Вам свої кращі фотографії (портфоліо), присвячені бодібілдингу. На сьогодні я є екс-президентом (2005-2012 рр.) Харківської обласної федерації бодібілдингу та фитнесу.
   Для детального перегляду і збільшення зацікавивших Вас фото на цій сторінці натисніть на зображення мишею (потрібно підтримка Javascript).

E-mail Сергія Орлова: orlov.sv@my.com
Веб-сайт: http://orlov.kharkov.ua
Тел.: +38 093 0555550© 2005-2018. Фото Сергій Орлов. Веб-дизайн Юлія Кафтанова, Харків, http://www.ois.org.ua, e-mail: webois@bk.ru