© 2005-2018, С. Орлов
© http://orlov.kharkov.ua
Заборонено копіювання і будь-яке використання фото без згоди Сергія Орлова та спортсменів

Фотографії та відеоматеріали (відео для web)

   30-31 травня 2009 р. в Братиславі (Словаччина) відбувся чемпіонат Європи з бодібілдінгу, бодіфітнесу, фітнесу серед жінок і чоловічому фітнесу (IFBB). До складу Української збірної увійшли харків'яни: Ольга Галан, Сергій Клепчев і Наталія Кузьміна. Жінки фітнес до 163 см, 1 місце - Галан Ольга. Фітнес чоловіка, 3 місце - Клепчев Сергій.

   У квітні 2009 року на Кубку України в Ільчевську команда Харкова зайняла 1 місце в командному заліку, вперше за 10 років. Команда Харкова - 22 людини - це найбільша команда, причому велика кількість спортсменів зайняла саме призові місця.

   У 2008 р. в Македонії на чемпіонаті Світу-2008 за версією IFBB по бодіфітнесу серед жінок чемпіонкою світу стала українка - харків'янка Євгенія Пруцкова - 1 місце. Срібний призер миру по фітнесу - харків'янин Сергій Клепчев. Поздоровляємо спортсменів ХОФББФ - чемпіонів світу !!

   В квітні 2008 года відбувся відкритий Кубок України-2008 з бодібілдінгу, бодіфітнесу і фітнесу серед чоловіків і жінок за офіційною версією IFBB. Харків'яни вийшли у фінал і півфінал Кубка і гідно представили на турнірі своє рідне місто.

   19 квітня 2008 року в Харкові пройшов відкритий Кубок Харкова-2008 з бодібілдінгу і бодіфітнесу серед чоловіків і жінок. Кубок Харкова є відбірковим етапом на Кубок України за офіційною версією IFBB.

Фотографії та відеоматеріали (відео для web)

     20 квітня 2007 року ХОФББФ разом з Управлінням у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради провела відкритий Кубок Харкова-2007, що зібрав рекордну аудиторію — близько 2000 гостей.

 • Жіночий бодіфітнес, самі очеровательные дівчини й ідеальні фігури

 • Наталя Вєтрова, ХОФББФ, жіночий бодіфітнес (найкращі фотографії)
 • Жіночий бодіфітнес, Н.Вєтрова (ліворуч) і Н.Кузьміна (праворуч), порівняльне позування чемпіонок, відео, скачати .wmv (2,10 Мб, 320x240 px, 30 с), «Чемпіонат України-2005» (осінь 2005, Київ)

     Харківська обласна федерація бодібілдинга та фітнеса провела чемпіонат Харківської області «Золота осінь-2006» (23 вересня 2006 року, м. Харків). Брали участь спортсмени федерації.

 • Жіночий бодіфітнес, фотографії чарівних молодих спортсменок Харкова
 • За кулісами чемпіонату області «Золота осінь-2006» (23.09.2006), ПК ХТЗ

     Харківські спортсмени гідно представили рідне місто на «Кубку України-2006» (28-30 квітня 2006 року, м. Севастополь, Крим).

 • Жіночій бодіфітнес, фото харків'янокнок (Н.Кузьміна та Д.Масалітіна)
 • Збірна Харкова, фото спортсменів і спортсменок

     Харківська федерація бодибилдинга і фитнеса 22 квітня 2006 року провела турнір «Кубок Харкова-2006»

 • Жіночій бодіфітнес, фото найкрасивіших дівчат у купальниках
 • Чоловічий бодіфітнес (класичний бодібілдинг) вперше в Харкові

     Харківська федерація бодибилдинга та фитнеса 3 грудня 2005 року провела комерційний всеукраїнський супер-турнір «Здоровань-2005»

 • Жіночій бодіфітнес, фото спортсменок і чемпіонок
 • Відео Н.Кузьміної .wmv (4,66 Мб, 55 с) (5-6 листопада 2005, Москва)

     29-30 жовтня 2005 року у Києві відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу та бодіфітнесу (за версією IFBB), де Харків офіційно представили спортсмени ХОФББФ (екс-президент федерації С. Орлов). Харків'яни завоювали п'ять нагород, у тому числі жінки стали золотий і срібний призерками в бодіфітнесі.

 • Призери і керівництво федерації фотографії харків'ян
 • Жіночій бодіфітнес, кращі спортсменки ХОФББФ та інших міст
 • Жіночий бодіфітнес, Н.Вєтрова (друга), вихід, відео, скачати .wmv (1,61 Мб, 320x240 px, 20 с), «Чемпіонат України-2005» (осінь 2005, Київ)
 • Жіночий бодіфітнес, Н.Вєтрова (друга ліворуч) і Н.Кузьміна (друга праворуч), позування в лінії, відео, скачати .wmv (3,45 Мб, 320x240 px, 45 с), «Чемпіонат України-2005» (осінь 2005, Київ)

Професійне спортивне портфоліо і фото Наталі Кузьміної

   Сторінка http://orlov.kharkov.ua/kuzmina
   Пропонуємо До Вашої уваги спортивне портфоліо однієї з ведучих харківських спортсменок з бодіфітнесу, тренера та чемпіонки Харківської області й України Наталі Кузьміної.
   Наталя Кузьміна — гордість нашого міста. Вона гідно представляє рідний Харків і свою Україну не тільки на регіональних, але і на всеукраїнських і міжнародних чемпіонатах по бодіфітнесу.
   До Вашої уваги представлені фото професійної спортсменки. Ви зможете скачати собі на комп'ютер файли постерів-фотографій 15 х 21 см і роздрукувати їх у фотостудії (для особистої колекції). Вам також пропонується скачати шпалери (wallpaper) для комп'ютера. Приємного перегляду і ласкаво просимо!

Професійне портфоліо і фото Наталі Вєтрової як моделі

   Сторінка http://orlov.kharkov.ua/vetrova
   Пропонуємо Вам портфоліо однієї з ведучих харківських спортсменок з фітнесу та бодіфітнесу, тренера та чемпіонки Харківської області й України Наталі Вєтрової як моделі.
   Наталя Вєтрова — спортсменка, тренер та голова суддівської колегії і головний суддя Харківської обласної федерації.
   До Вашої уваги представлена оригінальна жіночна фотосесія професійної спортсменки в гламурному стилі. Ви також зможете скачати собі на комп'ютер файли постерів-фотографій 15 х 21 см і роздрукувати їх у фотостудії (для особистої колекції), а також скачати шпалери (wallpaper) для робочого столу комп'ютера. Приємного перегляду і ласкаво просимо!

Бодіфітнес в Харкові та Україні (за версією IFBB)

     У Бодіфітнесі акцент робиться на естетику — загальна краса тіла в сполученні з атлетичною статурою. Оцінювання, починаючи з загального враження, розглядає красу волосся та обличчя; атлетичний розвиток мускулатури; симетричний розвиток статури; стан шкіри і тон (колір) шкіри; уміння піднести себе з упевненістю, витримкою і грацією.

     Статура оцінюється за рівнем загального стану м'язів, досягнутого атлетичними зусиллями. Групи м'язів повинні виглядати округлими і пружними з незначною кількістю підшкірного жиру. Тіло не повинне бути ні надмірно мускульним, ні надмірно сухорлявим. Учасниці в купальниках.

 • Жіночій БОДІФІТНЕС. Правила та статут (за версією IFBB)

E-mail Сергія Орлова: orlov.sv@my.com
Веб-сайт: http://orlov.kharkov.ua
Тел.: +38 093 0555550