© 2005-2013, С. Орлов
© http://orlov.kharkov.ua
Заборонено копіювання і будь-яке використання фото без згоди Сергія Орлова та спортсменів

Результати й місця Кубка України-2007

Категорія: жінки бодібілдинг -55 кг

Номер Спортсмен Місце
49 Германова Олена 1
36 Скуренок Тетяна 2
12 Михейчик Тетяна 3
8 Овсюк Юлія 4

Категорія: жінки бодібілдинг +55 кг

Номер Спортсмен Місце
39 Корниєнко Наталія 1
40 Яковлева Інна 2
41 Ореховська Алина 3
34 Борисенко Алла (Харків) 4

Категорія: жінки фітнес -164см

Номер Спортсмен Місце
33 Белинська Маргарита 1
43 Толочко Оксана 2
9 Галан Ольга (Харків) 3
37 Мельченко Марина 4
2 Аппасова Світлана (Харків) 5
5 Кузовкіна Людмила (Харків) 6
38 Рєзникова Світлана 7
32 Алексеенко Інга 8
4 Сичева Катерина 9
7 Намуйлик Юлія 10
6 Сіденко Настасія 11

Категорія: жінки фітнес +164см

Номер Спортсмен Місце
23 Бєлоусова Тетяна 1
31 Оробець Оксана 2
30 Рурка Євгенія 3
3 Хмара Євгенія 4
22 Альваджи Юлія 5

Категорія: жінки бодіфітнес -160см

Номер Спортсмен Місце
18 Шабельная Світлана 1
19 Мусалімова Анжеліка 2
21 Валікова Вікторія 3
29 Єремина Ирина 4
14 Масалітіна Дарья (Харків) 5
20 Драчева Світлана 6

Категорія: жінки бодіфітнес - 165см

Номер Спортсмен Місце
17 Сєдих Наталія (Харків) 1
25 Кучерина Наталія 2
26 Фалько Ганна 3
24 Верещагіна Валерія 4
1 Кухаренко Ольга 5

Категорія: жінки бодіфітнес +165см

Номер Спортсмен Місце
46 Пруцкова Євгенія (Харків) 1
83 Кузьміна Наталія (Харків) 2
42 Плескач Оксана 3
80 Буличева Олена 4
107 Лебідь Юлія 5
108 Белинська Олена 6
44 Маковська Людмила 7
85 Степанченко Тетяна 8
92 Петрушкевич Марта 9

Категорія: Фітнес чоловіки

Номер Спортсмен Місце
10 Оробець Максим 1
130 Карпіков Андрій 2
155 Клєпчев Сергій (Харків) 3
132 Станов Олег 4
121 Бевза Максим 5
143 Деменьшин Микола (Харків) 6

Категорія: класичний бодібілдинг - 178см

Номер Спортсмен Місце
119 Коваленко Іван 1
57 Ткачев Дмитро (Харків) 2
135 Муліков Роман (Харків) 3
35 Марченко Іван 4
13 Платонов Олексій 5
106 Тадеуш Григорій 6
59 Медведєв Євгеній 7
122 Плетень Олег 8

Категорія: класичний бодібілдинг +178см

Номер Спортсмен Місце
134 Спасокукоцький Юрій 1
73 Шабельний Сергій 2
147 Федоров Олександр 3
11 Подгайко Євгеній 4
15 Борзяк Павло (Харків) 5
68 Фейхер Ален 6
58 Міщук Андрій 7
95 Горпинич Олександр 8
105 Фесенко Костянтин 9
96 Волков Олексій 10

Категорія: юніори бодібілдинг-80кг

Номер Спортсмен Місце
103 Андрєєв Артем 1
28 Ткаченко Сергій 2
166 Мірошник Олександр 3
82 Подоляка Володимир (Харків) 4
27 Ількович Микола 5
84 Стопченко Сергій 6

Категорія: юніори бодібілдинг +80кг

Номер Спортсмен Місце
77 Гаврищук Роман 1
76 Карпуша Павло 2
102 Ковальов Артур 3
90 Коровьяковський Денис 4
65 Бойков Анатолій 5
93 Деньщиков Євгеній 6
99 Яковенко Кирил 7
100 Музика Олександр 8
101 Леонов Сергій 9

Категорія: ветерани

Номер Спортсмен Місце
88 Семеренко Анатолій 1
70 Бойко Леонід 2
89 Хошаба Мирослав 3
74 Волик Геннадій 4
51 Химченко Сергій 5

Категорія: пари

Номер Спортсмен Місце
111 Шабельний Сергій -Шабельна Світлана 1
110 Фесенко Костянтин -Михейчик Тетяна 2

Категорія: чоловіки бодібілдинг -70кг

Номер Спортсмен Місце
75 Макогон В'ячеслав 1
78 Проценко Сергій 2
126 Микитка Олександр 3
139 Марушевський Вадим 4
47 Іваніщев Іван 5
28 Ткаченко Сергій 6
159 Авраменко Владислав 7

Категорія: чоловіки бодібілдинг -75кг

Номер Спортсмен Місце
140 Капусник Віктор (Харків) 1
103 Андрєєв Артем 2
91 Сімонов Дмитро 3
98 Калялин Валерій 4
64 Козачок Олександр 5
89 Хошаба Мирослав 6
63 Бондаренко Олександр 7

Категорія: чоловіки бодібілдинг -80кг

Номер Спортсмен Місце
157 Коляда Андрій 1
86 Анісімов Дмитро 2
88 Семеренко Анатолій 3
131 Титаренко Сергій 4
81 Шарапов Андрій 5
56 Онофрийчук Юрій 6
109 Карпук Микола 7
160 Мірошник Олександр 8
62 Василевський Вадим 9
61 Коваленко Богдан 10

Категорія: чоловіки бодібілдинг -85кг

Номер Спортсмен Місце
77 Гаврищук Роман 1
67 Шумінський Віктор 2
90 Коров'яковський Денис 3
94 Діденко Тимур 4
133 Дроздов Сергій 5
79 Хрипунов Павло 6

Категорія: чоловіки бодібілдинг -90кг

Номер Спортсмен Місце
152 Сорокін Сергій 1
97 Кухарчук Андрій 2
45 Олфатманеш Амір Бахман 3
66 Кисіль Андрій 4
102 Ковальов Артур 5

Категорія: чоловіки бодібілдинг +90кг

Номер Спортсмен Місце
142 Кудлай Анатолій 1
48 Ковлях Артем 2
50 Шатний В'ячеслав 3
69 Радіонов Тарас 4
145 Тарабрин Михайло 5
104 Волосов В'ячеслав 6
60 Кузьмін Михайло (Харків) 7
123 Изопольський Олег 8
16 Коновалов Андрій 9
146 Костенко Юрій 10
51 Хімченко Сергій 11