© 2005-2018, С. Орлов
© http://orlov.kharkov.ua
Заборонено копіювання і будь-яке використання фото без згоди Сергія Орлова та спортсменів

Обов'язку керівників федерації (версія IFBB)

   Президент — робота в Європейській федерації. Участь в організації Міжнародних заходів.

   Перший віце-президент: робота з Міністерством. Координація діяльності всіх структур Національної федерації бодібілдинга України. Організація всеукраїнських і міжнародних заходів на території України. Безпосереднє керівництво всіма підрозділами федерації. Контроль виконання посадових інструкцій функціонерів федерації.

   Віце-президент (оргробота): рішення юридичних, організаційних питань. Консультативна й організаційна робота в сфері документації. Доведення інформації до всіх підрозділів федерації через генерального секретаря.

   Віце-президент (робота з регіонами): організаційна робота з регіональними федераціями. Надання допомоги в створенні і реєстрації нових обласних федерацій. Консультативна і технічна допомога в організації заходів у регіонах. Доведення будь-якої інформації до обласних керівників через генерального секретаря.

   Голова суддівського комітету: вивчення правил змагань і змін у них. Підготовка і проведення суддівських семінарів. Доведення інформації про суддівство до всіх підрозділів через генерального секретаря. Присвоєння спортивних звань і суддівських кваліфікацій. Розбір апеляційних заяв разом з апеляційним комітетом. Винесення заохочень і покарань за узгодженням з керівництвом УФББ.

   Голова тренерського комітету: визначення збірних команд України по всіх номінаціях (у всіх категоріях) відповідно до правил змагань. Організаційна, консультативна і технічна робота зі спортсменами. Постійний контакт зі збірними і кандидатами в збірні команди України. Допомога в організації допконтроля. Визначення збірних команд для участі в офіційних і комерційних турнірах. Організація тренерських семінарів.

   Технічний комітет: технічне виконання необхідних робіт на всеукраїнських і міжнародних заходах на території України відповідно до календаря УФББ. Протоколи змагань, підготовка, положень про змагання. Організація наявності комп'ютерної і множної техніки на заходах. Робота з транспортом, світлом, звуком і т.д. у місцях проведення змагань. Робота з офіційним сайтом федерації.

   Апеляційний комітет: розбір апеляцій, заяв стосовно всіх етапів суддівства змагань, що проходять у рамках календаря УФББ відповідно до Статуту і правилам змагань. Винесення заохочень і покарань. Доведення рішень і наказів до всіх підрозділів федерації через генерального секретаря.

   Медичний комітет: медичне забезпечення заході. Консультаційна допомога спортсменам по застосуванню спортивних добавок. Організація допконтроля перед міжнародними змаганнями.

   Комітет з роботи з засобами масової інформації: організація прес-конференцій на заходах, проведених федерацією. Підготовка прес-релізів і статей для розміщення їх у газетах і журналах. Поліграфічні роботи, розробка оригіналів-макетів. Акредитація мас-медіа на змаганнях.

   Рада спортсменів: подача заяв від спортсменів, дозвіл спірних питань, що стосуються спортсменів. Винесення рішень по заохоченнях і покаранням спортсменів разом із тренерами й апеляційною радою.

   Генеральний секретар: робота з усіма структурами федерації. Одержання будь-якої інформації, що стосується Української і Міжнародної федерації, її обробка і доведення до всіх підрозділів Української федерації.

   Президент регіональної федерації: відповідає за розвиток і популяризацію бодібілдинга і фітнеса в регіоні, постійно працює з регіональними ЗМІ. Проводить регіональні кубки і чемпіонати з бодібілдингу і фітнесу. Комплектує збірні команди для поїздок на всеукраїнські турніри і чемпіонати і фінансує їх. У випадку влучення спортсмена (представника регіону) у збірну команду України бере участь у фінансуванні свого представника разом з Національною федерацією (депозит готелю, вступний індивідуальний внесок, додаткові дні проживання закордоном). Співробітничає зі спорткомітетом. Несе відповідальність за присвоєння спортивних звань спортсменам свого регіону.